Nagrody i wyróżnienia

Potwierdzeniem wysokiej jakości wykonywanych odlewów i profesjonalizmu świadczonych usług są liczne nagrody, otrzymane certyfikaty oraz referencje naszych klientów.

Wybrane wyróżnienia:

Efektywna Firma 2016 
Wyróżnienie w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 spośród 40 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu.
Zobacz wyróżnienie 
Jakość Roku 2013 
Nagroda w VIII edycji największego konkursu promującego jakość w Polsce. Firma otrzymała tytuł Jakość Roku 2013 w kategorii Innowacja za Wprowadzenie nowych technologii odlewania ciśnieniowego umożliwiających uzyskiwanie odlewów o wysokiej zwartości.
Zobacz wyróżnienie  
Złoty Żuraw 2013 
Wyróżnienie w kategorii obiekty przemysłowe dla najlepszych inwestycji województwa podkarpackiego. Wybór nagrodzonych firm dokonany został w oparciu o głosy czytelników Gazety Codziennej Nowiny oraz ocenę kapituły złożonej ze specjalistów z branży budowlanej i architektonicznej.
Zobacz wyróżnienie  
Gazele Biznesu 2013 
Wyróżnienie w 11 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm prowadzonym przez dziennik Puls Biznesu.
Zobacz wyróżnienie  
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2012 
Nagroda dla Odlewni Ciśnieniowej Meta-Zel Sp. z o. o.  za  nośnik blatu/Plattentrager  w kategorii "Najlepsze Produkty".
Zobacz wyróżnienie  
Budowa Roku Podkarpacia 2011
Medal i dyplom dla Odlewni Ciśnieniowej Meta-Zel Sp. z o. o. inwestora hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem socjalno-biurowym w Woli Cichej koło Rzeszowa wyróżnionej nagrodą drugiego stopnia.
Zobacz wyróżnienie 
Gepardy Biznesu 2011
Dyplom dla Odlewni Ciśnieniowej Meta-Zel Sp. z o.o. w VI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2010 organizowanego przez Instytut Lokalnego Biznesu. Wyróżnienie, w którym przyznawane są nagrody dynamicznie rozwijającym się firmom, pozwalające na ocenę własnej pozycji konkurencyjnej na rodzimym rynku.
Zobacz wyróżnienie 
Efektywna Firma 2011
Dyplom dla Odlewni Ciśnieniowej Meta-Zel Sp. z o.o. w III edycji Konkursu Efektywna Firma 2010 organizowanego przez Instytut Lokalnego Biznesu za wysoką efektywność działania.
Zobacz wyróżnienie 
Odlew Roku 2010
Nagroda przyznana przez Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich, w kategorii odlewów ze stopów metali nieżelaznych. Wyróżniony w konkursie odlew, nośnik blatu, był eksponowany na stałym stoisku wystawienniczym Instytutu Odlewnictwa w Krakowie.
Zobacz wyróżnienie
Przejrzysta firma 2009
Certyfikat nadany za publikację sprawozdań finansowych i przekazanie ich do Dun and Braadstreet Poland.
Zobacz wyróżnienie
International Award Leader in Prestige and Quality 2008 
Międzynarodowa nagroda przyznana poprzez organizację Publicaciones de Comercio International S.A. Actualidad potwierdzająca wysoką jakość i sprawne funkcjonowanie firmy.
Zobacz wyróżnienie